İzmir Platform Vinç

İzmir Platform Vinç

 

İzmir platform vinç ile yüksek binalara yüklerin taşınmasına, ara katlara malzemelerin boşaltılmasına, dış cephelerin yüksek olan yerlerde çalışan işçiler tarafından güvenli bir şekilde kullanılan araçlardır. Birçok çeşitleri mevcut olan platformlar uzayabilen yapısı sayesinde her türlü yükseklikte olan alanlara ucuna çeşitli aparatlar takılıp birçok işte de kullanılmaktadır.
Yüksek yerlere işçi taşıyarak o alanda yapılması gereken işlerin kolay ve güvenli bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Gemiler gibi yüksek yerlere yüklerin boşaltılması ya da yüklenmesi için bu araçlardan yararlanılmaktadır. Ağır yüklerin taşınmasında platformlar kullanılarak taşınmasını sağlamaktadır.

 

İzmir Platform Çeşitleri

İzmir platform da kullanılan otomatik iskeleli platformlar özellikle inşaat sektöründe kullanılmaktadır. Bu platformlar binaların dış cephelerinin bakım ya da onarımlarında, mantolama işlemlerinde, cam ya da alüminyum temizliğinde ve montajının yapılmasında, reklamcılık sektöründe ve gemi yüklerinin taşınmasında ve boşaltılmasında gibi birçok alanda kullanılmaktadır. Bu araçların kullanılması ile hem işlerin kolaylığını hem de zamandan tasarruf sağlanmasına yardımcı olmaktadır.
Makas platformlar ise dar yerlerde kullanılan araçlardır. En çok yüklerin kaldırılmasına daha çok tercih edilmektedir. Yükseklere taşınması gereken yüklerin sadece dış alanlarda değil iç mekânlarda da kullanılmaktadır.
Aşağı, yukarı ya da ileri şekillerde farklı yönlere rahat hareket edebilen eklemli platformlar, inşaat çevresinde ya da dar kullanım alanlarında çok kolay ve rahat bir şekilde kullanılması sağlanmaktadır. Düz olmayan yerlerde de teker yapısının sağladığı olanaklar ile rahat bir şekilde kullanılır. Örümcek platformlar ise paletli ayak yapıları ile her alanda kolaylıkla kullanılmaktadır.

 

Platform Kiralamanın Faydaları Nelerdir?

Platformları çoğu firma masraflı ve bakımları zor olduğu için satın alınmak yerine kiralamayı tercih ederler. Platformları kiralanması ile anlaşmanın yapıldığı zaman boyunca, işletmelerin ihtiyacı olan istifleme araçlarına ayrılan bütçeyi sözleşme boyunca sabit tutulmaktadır. Bu sayede firmalar yıllık planlamaları doğru bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır.
Ayrıca platform kiralanması ile daha güvenli ve kolay bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Bu platformların kiralamasında zamandan tasarruf sağlanmaktadır. İzmir platform ile ilgili daha kapsamlı bilgi edinmek için https://www.myvinc.com.tr adresinden hizmet alabilirsiniz.